PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238725}

Mgła

The Mist
5,8 230 002
oceny
5,8 10 1 230002
5,1 21
ocen krytyków
Mgła
powrót do forum filmu Mgła

na miejscu bohaterów filmu, zostalibyście w sklepie czy pojechali samochodem ?

ocenił(a) film na 8
Kaya1456

Jakbym widział, co dzieje się z ludźmi przez tę "wiedźmę", to bardziej chyba bałbym się natury człowieka, niż tego co jest na zewnątrz. I w afekcie za morderstwo tego żołnierza, samochodem rozbiłbym pozostałym ludziom drzwi wejściowe do sklepu. :p

ocenił(a) film na 8
Kaya1456

Oczywiście zostałbym w sklepie, co jak co, ale na zewnątrz czyhało nieznane zagrożenie. Ludzi można zawsze podczas snu udusić, a z tymi stworkami żartów nie było.

ocenił(a) film na 7
Kaya1456

potwory nie są tak straszne jak fanatycy (Hitler, Bin Laden, Manson, Hubbard) - uciekałabym, gdzie pieprz rośnie

ocenił(a) film na 7
delishya

dwóch pierwszych proszę się nie czepiać. nie wiesz/nie widziałeś/nie słyszałeś. tego pierwszego można się czepiać poprzez wzgląd na późniejsze lata (...) z wiadomego powodu (dla ludzi obeznanych).

ocenił(a) film na 7
lolexX123

co do pierwszego - "Mein kampf" plus wspomnienia garstki niearyjczyków, którym udało się uniknąć eksterminacji w imieniu zmyślonej ideologii, bo nie ma czegoś takiego jak rasa aryjska, świadczą o czymś innym; publikacje na temat wyższości rasy Panów nad innymi rasami były wcześniej, natomiast to Hitler zaczął je propagować i szerzyć na taką skalę; mimo, że nie widziałam, nie słyszałam, czy nie doświadczyłam tego na własnej skórze, raczej wątpliwe, żeby komuś udało się sfabrykować to wszystko - wierzę tym którzy to przeżyli i opowiedzieli o tym kolejnym pokoleniom

co do drugiego - rzeczywiście namówienie ludzi, aby rozbili samoloty z setkami ludzi i zabicie w ten sposób tysięcy, to nie wymysł chorej ideologii - pytanie tylko czyje???? Talibowie i ich sposób interpretowania Koranu to ekstremizm, cywilizowani Hadźowie mają inne zdanie na temat jak należy interpretować pojęcie dżihadu

Dla mnie to są właśnie świrusy, które przekonały słabych psychicznie, naiwnych, a być może trchórzliwych ludzi do robienia rzeczy okrutnych i niemoralnych.

ocenił(a) film na 8
Kaya1456

wolałbym w piekle zginąć niż dłużej zostać z tą posraną babą....

Amitherei

SPOILER SPOILER SPOILER

Baba już nie żyła więc to nie argument.

ocenił(a) film na 8
miarara

mylisz się, zabili ją ponieważ chcieli się wydostać, a nawet gdyby zostali po śmierci tej s uki to jej nowy kult by pewnie ich wszystkich złożyli w ofierze.

nieznajomy43

Nie myślę tak po prostu napisałem jak było i wsio :)

ocenił(a) film na 8
Kaya1456

Ja bym został, ale wcześniej bym zabił tamtą babę/fanatyczkę. głównie z powodu strachu ale taż ze świadomości, że armia walczy z potworami, ponieważ gdyby nie dawała rady to już dawno by zrzucili atomówkę czy coś w tym stylu.

ocenił(a) film na 7
nieznajomy43

Zdecydowanie pojechałbym samochodem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones