PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238725}

Mgła

The Mist
5,8 229 970
ocen
5,8 10 1 229970
5,1 21
ocen krytyków
Mgła
powrót do forum filmu Mgła

Gdyby poczekał te kilka minut, cała piątka by przeżyła. Obejrzałam wczoraj ten film po raz pierwszy. Boję się pająków, nawet tych filmowych, dlatego nie oglądałam go wcześniej. Książkę czytałam kilka razy i tam nie ma takiego zakończenia, NO! Poryczałam się normalnie. Ale i tak film świetny, spodobał mi się.

ocenił(a) film na 1
a_h28

No jak się poryczałaś to reżyserowi udała się tania sztuczka...
Odnośnie zakończenia, banał nad banałami, facet w takiej sytuacji zabija całą rodzinę a tu obok nadchodzi wybawienie..

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

chciałem z tobą wejść w dyskusję ale wiedzę że trolujesz więc nie ma sensu.

ocenił(a) film na 1
kamilneopl

To nie trolling.. ten film jest z przedziału 1-3/10 w zależności jak kto ocenia, mniej lub bardziej łagodnie...

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

to jest troling świadczy o tym profilowe i ocenianie zmierzchu na 10. Musiałbyś być totalnym debilem, z upośledzeniem 3 spotnia. A że to troll to leje na to, szkoda tylko ze takie dzieci jak ty niszczą filmweb.

ocenił(a) film na 6
kamilneopl

Zmierzch na DYCHĘ? łahahaha, ciekawa sytuacja - można ją opisać następującymi słowami: "w oparach absurdu"

ocenił(a) film na 6
SzymonS1

"Banał nad banałami" ... mocne słowa jak na kogoś, kto zmierzch uznał za arcydzieło.

ocenił(a) film na 8
a_h28

Pominę karmienie trolla wyżej. Wkurzyłaś się, bo film cię wzruszył? Hmm. Właśnie to jest "to coś" w tym filmie. Bohaterowie uciekają przed fanatykami w nadziei na odnalezienie ratunku. Kończy im się paliwo, otaczają ich potwory, i co? Mają dać się pożreć? Główny bohater "poświęca się", oszczedzając bólu innym. Wysiada z auta, by zginąć pewnie z rąk jakiejś maszkary i oto tragedia - nadchodzi ratunek... To jest właśnie najsmutniejsze, ta ironia losu.

ocenił(a) film na 6
a_h28

Mnie tam zakończenie po prostu rozśmieszyło naiwnością. Ale czytałam opowiadanie, więc to trochę inna sprawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones