PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238725}

Mgła

The Mist
5,8 229 970
ocen
5,8 10 1 229970
5,1 21
ocen krytyków
Mgła
powrót do forum filmu Mgła

Całość maksymalnie idiotyczna. Za dużo absurdów, by je wymieniać. Bazarowe aktorstwo, kicz i tandeta, niespotykanie chamskie i - jakby nie patrzeć - głupie zakończenie, a to wszystko okraszone muzyką z 'Xeny'. Gorąco NIE polecam.

ocenił(a) film na 7
Asketel

Pomijam absurdy, których nie wymieniłeś, aktorstwo takie se, ale mnie właśnie najbardziej podobało się zakończenie. Nietypowe i bezpardonowe.

Asketel

ahaa, hostel gdzie jest tylko masakra, project monster gdzie też są potwory dajesz wysokie oceny, a jednemu z najlepszych filmów gdzie absurd to masz chyba w głowie dałeś 3, nie no sorry, ale to tak jakbym chciał obejrzeć American Pie a potem się skarżył że za dużo cycek jest (nie sugerujcie się ocenami moich filmów bo klikałem jak leci)

ocenił(a) film na 3
Anderworld

Joł 'Hostel' dostał ode mnie 3/10 (i to mocno naciągane; 'tylko masakra' - fajnie by było i tego oczekiwałem, jednak było tam tylko jakieś 10 sekund 'masakry'). Jeżeli według ciebie 3/10 to wysoka ocena, to... wybacz, ale jakoś nie mam ochoty na rozmowę z tobą.

We 'Mgle' WSZYSTKO JEST TANDETNE, jedyna dobra scena to kilkanaście sekund z tą ogromną kreaturą na końcu, dlatego 3/10, sory resory. Nie płacz.

Asketel

dobra nie będę się tutaj wypowiadał bo to nie ma sensu, nie będę się bawił w to jak zrobić w h*ja człowieka i twierdzić że ma się racje

Asketel

są tacy, którzy nie zauważą dobrego filmu nawet gdy usiądzie im na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones